Ragıp Tüzün Cad. Üçev Sok. No : / 2 A Yenimahalle

Hakkımızda

A-Z ERKEK KUAFÖRÜ

Ramazan FINDIK tarafından kurulan Ankara’nın en iyi berberleri arasında başarılara imza atan çalışma arkadaşları ile ; Saç Kesimi, Sakal Traşı, Damat Traşı, Cilt Bakımı konusunda uzman firmadır. Saç kesimi ustalık gerektirir. Müşterilerimizin isteklerini en iyi şekilde karşılamak temel hedefimizdir. Cildin hava alması ve gerekli olan bakım ürünleri ile daha güzel bir görünüme sahip olması tamamen sizin elinizdedir.

KALİTE VE EN İYİ HİZMETİ SUNUYORUZ.

Açıldıgı günden itibaren A&Z Berber müşteri ve personel profili her zaman en üst düzeyde olmuştur. Sektörde yenilikçi vizyon ve misyon sahibi olarak bir çok kişi ve kurum kazanmıştır. A&Z Berber her zaman öncelikli hedefi müşteri odaklı olup müşterilerin isteklerini dinleyen onlar için üretici çözümler sunan eğitime, modaya, yeniliğe her zaman önem veren misyon üstlenmiştir. A&Z Berber markasının vazgeçemediği ilke ve kuralları her zaman sanatsal ve kişisel eğitime önem vermiş çalışanlarının ve müşterilerinin fikirlerini önemsemiş ve bunlar için önemli çalışmalar yapmıştır. A&Z Berber, sizlere en son trend saç ve güzellik uygulamalarını kaliteli hizmet anlayışı ve profesyonel personeli ile vermektedir.

Vizyonumuz;

Kuaför ve Güzellik sektöründe kişiye özel kaliteli hizmet sunan güvenilir bir marka olmak.

Misyonumuz;

Hijyenik, konforlu ve güvenilir ortamlarda, bilinçli, kaliteli ve güler yüzlü, çağdaş, eğitimli ve yeniliğe açık bir ekip, kişiye özel (her müşteri özeldir), son moda trendlerini ve teknolojilerini takip eden, gelişen teknolojiden faydalanarak interaktif iletişim sağlayan bir hizmet sunmak.

Farklı bir görünüm ve doğru uygulamalar için bize ulaşın !
Yüzünüze uygun saç ve sakal kesimi konusunda oldukça deneyimli bir ekibe sahibiz.
Telefon

0555 816 17 06

bb
Fax

Güncellenmektedir.

Mail

info@azerkekkuaforu.com

WebSite

www.azerkekkuaforu.com